O mnie

Cześć, jestem Kuba i jestem badaczem, eksploratorem planety Ziemia.

Dawno temu zrozumiałem, że świat w którym żyjemy stoi całkowicie na głowie. Praktycznie wszystko, co widzimy wokół nas, jest przesiąknięte ogromną ilością fałszu i ściemy, a mimo to (statystycznie i z obserwacji) 90+% populacji we wszystko to ślepo wierzy i będzie tego bronić za wszelką cenę.

W 2012 roku zmarł mi dziadek (lub, nazywając rzeczy po imieniu… został zamordowany chemio-„terapią”), a kilka tygodni później w 40 minut samodzielnie wyleczyłem się z choroby, którą 2 lekarzy uznało za nieuleczalną (atopowe zapalenie skóry). Medycyna, którą wykorzystałem (Germańska Nowa Medycyna) jest do dzisiaj wyklęta przez mainstream.

Od tamtej pory mój świat całkowicie się zmienił i… już nie ma od tego odwrotu.

Jestem całkowicie zażenowany, że muszę funkcjonować wśród stada owieczek i baranów, którym wystarczy rzucić 500+ (a zabrać 1000+) i wszyscy są szczęśliwi, a za partię to już nawet gotowi oddać życie.

Owieczki bardzo chętnie polecą po szczepionkę, która uratuje ich od nieistniejącego wirusa. Szczególnie przy ostatniej PLANdemii dowody są niezaprzeczalne. Osobiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że nawet największe życiowe betony zaczęły to już zauważać.

Owieczki chętnie wezmą chemioterapię (a nawet zmuszą Cię do tego, „dla Twojego dobra”!), bo przecież w przeciągu 2000 lat historii nie pojawiła się żadna inteligentna osoba, która znalazłaby skuteczniejszą metodę leczenia.

Witamy w XXI wieku – w czasach obłudy, fałszu, dwulicowości i nastawienia na zysk, gdzie niestety – mówię to z przykrością – my, Polacy, cholernie inteligentny naród, jesteśmy też jednym z narodów najbardziej podatnych na manipulacje i podziały.

Mam nadzieję, że treści na tej stronie chociaż trochę zmienią to głęboko chore społeczeństwo i przypomną mu jego naturalne tory.

 

O czym będę pisał?

Myślę, że większość tekstów, która będzie się tutaj pojawiać, dotyczyć będzie naturalnego leczenia, pracy z emocjami, wdzięcznością, wybaczaniem, medytacją oraz zjawisk, które często są uważane za szarlatanerię czy teorie spiskowe, ale w rzeczywistości mają dużo wspólnego z prawdą lub mają pozytywne oddziaływanie na nasze życie.

Będą też felietony i moje własne opinie na różne tematy.

Tak więc, drodzy hejterzy i ludzie wyzywający od teoretyków spiskowych – śmiało, bardzo proszę, bo będzie tego tutaj dużo! 🙂

Muszę jednak nadmienić, że z natury jestem sceptykiem i nie mam zwyczaju pisać o rzeczach, których sam na sobie nie sprawdziłem albo nie przeanalizowałem, więc podejrzewam, że 80% bezpodstawnego hejtu swobodnie będą mógł wyrzucić do spamu.

Zdaję sobie sprawę w jakie bagno wchodzę pisząc dla polskiej publiczności – jednego z najbardziej nieufnych i zawistnych narodów na świecie. Tam, gdzie Amerykanin cieszy się, że jego sąsiad ma nowe auto i pyta go „jak to zrobił”, Polak z wielką chęcia powie: „obyś się rozwalił na drzewie”.

Czuję jednak ekscytację, więc mogą z tego wyjść ciekawe rzeczy 🙂

 

Cały ten blog jest dziennikiem mojej „dzikiej” podróży przez życie

Podróży od życia, które wielu nazwałoby wymarzonym (wysokie zarobki jako programista, podróże, teoretyczna wolność) do życia prawdziwego, w którym przestaję zakładać maski i patrzę na cały świat z całkowicie otwartymi oczami.

Pisząc te słowa przechodzę przez stan nazywany Ciemną Nocą Duszy, który ma objawy podobne do depresji, ale nią nie jest. To całkowite zawalenie się świata jaki znałem i wręcz wymuszone przejście do rzeczywistości opartej na prawdzie, zamiast na kłamstwie i wierzeniach społeczeństwa.

Kiedyś byłem zwykłym człowiekiem, trybikiem w maszynie, mającym zwykłą rodzinę i myśli samobójcze. Wielokrotnie przechodziłem przez umysłowe piekło i poznałem cierpienie od najgorszej możliwej strony, ale gdyby to nie nastąpiło, nie byłbym w stanie przedrzeć się przez czeluści piekła i wyjść na zewnątrz.

To jedna z najtrudniejszych rzeczy jakie w życiu zrobiłem (i robię nadal), ale wiem, że było warto.

Ten blog to też moja terapia, podczas której mogę wyrzucić z siebie rzeczy, które leżą mi długo na sercu, i których nie potrafię już ignorować.

Urodzony w pięknym miejscu, wychowany pośród świetnych rodziców i ciekawych ludzi, z czasem zauważyłem, że gdy zdejmiesz swoje różowe okulary, świat wygląda totalnie na odwrót. Większość ludzi tego nie zrobi, bo zdejmując okulary, zobaczysz tak naprawdę piekło. Mordowanie zwierząt i ludzi, niszczenie natury i masa innych rzeczy, a ludzie… cieszą się, bo „to dla waszego bezpieczeństwa!” – i już nikt nie zadaje więcej pytań…

I to też nie jest kwestia tego, czy będziesz myśleć pozytywnie czy nie – tak po prostu tutaj teraz jest, Twoje pozytywne myślenie tego nie zmieni. To piekło stworzyli ludzie i kluczem jest uświadomienie sobie tego.

Teraz, bogatszy o mocne doświadczenia, jestem już na jednym z ostatnich etapów drogi do prawdziwego, naturalnego życia (ze świadomością wszystkich plusów i minusów życia na planecie Ziemia) i mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże również w Twojej wędrówce.

 

Upewnij się, że to strona dla Ciebie

Nie znajdziesz tutaj cenzu… uups, poprawności politycznej, bo nie jestem politykiem i nie mam zamiaru kłamać. Jeśli coś jest czarne, nie widzę powodu by pisać „dramatycznie ciemny odcień popielatego”. Żyjemy w czasach wolności słowa (oczywiście tylko oficjalnie).

Jeśli czujesz się urażony tekstami, które się tutaj znajdują, zmień stronę i nie zawracaj mi głowy pisząc jakieś obraźliwe wiadomości. No chyba, że jesteś głupim polaczkiem, który jest tak sfrustrowany i pełen nienawiści (typowe), że nie potrafi panować nad sobą i hejtuje wszystko co się rusza. Wtedy z wielką chęcią dam Ci pięknego BANA.

Konstruktywna krytyka jest mile widziana, ale hejt już nie.

Masz jakieś sugestie, pomysły na ciekawe treści, które mogą się tutaj pojawić? Skontaktuj się ze mną.

 

„Kwestionuj wszystko, co mówi głęboko chore społeczeństwo”

Do zobaczenia na blogu!

2 myśli na “O mnie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *